Nazwa stanowiska

Praktyki jako asystent ds. zarządzania biurem (m/k/d)

Opis

DEHAS opracowuje i sprzedaje produkty dla technologii medycznych w klinikach i poza nimi od 2002 roku. Nasze produkty są wykorzystywane w medycynie ratunkowej, szpitalach, opiece domowej i lotnictwie. Szczególny nacisk kładziony jest na produkty związane z tlenem medycznym, jego zastosowaniem, dozowaniem i mieszaniem, a także wizualizacją i pomiarem wynikających z tego parametrów życiowych. Oprócz produktów medycznych, portfolio obejmuje usługi i doradztwo dla klientów, a także konstruowanie pojedynczych elementów lub serii na zamówienie.

Uwaga jasne głowy! Chcesz

  • mały i przyjazny zespół, w którym wszyscy są dla siebie nawzajem?
  • szefa, który zachęca do rozwijania talentów i docenia zaangażowanie?
  • Różnorodność i interesujące produkty w środowisku istotnym dla systemu?
  • Staż, który oferuje wgląd we wszystkie obszary firmy?
  • elektroniczne rejestrowanie godzin pracy, uczciwe wynagrodzenie, w tym Dodatek podróżny?

ZŁOŻENIE WNIOSKU O PRZYJĘCIE NA STAŻ, aby zostać

Asystent ds. zarządzania biurem (m/k/d)

Obowiązki / główne zadania

TWOJE SZKOLENIE Z NAMI W ciągu 3 lat szkolenia od 01.08.2024 r.

  • Zostaniesz profesjonalistą telefonicznym i będziesz kompetentnie i rzetelnie doradzać naszym klientom, przyjmować zamówienia i wyjaśniać pytania dotyczące cen i terminów dostaw.
  • dowiedzieć się, jak tworzyć pisemne oferty, dowody dostawy i faktury oraz jak budować i utrzymywać relacje z klientami
  • poznasz i podejmiesz wiele innych działań organizacyjnych i handlowych w obszarach zakupów, administracji i księgowości
  • Będziesz ściśle współpracować z kolegami z działu sprzedaży, sprzedaży terenowej, produkcji, magazynu i wysyłki oraz poznasz firmę w całej jej okazałości

Kwalifikacje / wymagania

Czy pasujesz do nas?

Ukończysz szkołę w 2024 r. z tytułem magistra i dobrymi ocenami z języka niemieckiego, matematyki i języka angielskiego. Zachowujesz trzeźwość umysłu i dobry nastrój w stresujących sytuacjach, masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, jesteś dobrze zorganizowany i potrafisz pracować samodzielnie. Posiadasz wiedzę techniczną i doświadczenie w obsłudze komputera

Skontaktuj się z nami

CO musisz zrobić lub jakie masz PYTANIA?

Proszę o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail k.lehmann(at)dehas.de. Wszelkie pytania dotyczące programu szkoleniowego można kierować na mój numer telefonu komórkowego +49 172 416 20 59.

Czekam na twój telefon!

Dodatek

Pracodawca

Obciążenie pracą

Miejsce pracy

Data publikacji

Eksport PDF

Zatrudnienie: Praktyki jako asystent ds. zarządzania biurem (m/k/d)

Czy wolisz spersonalizowane porady?

Nie ma problemu – wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem poniższego numeru telefonu lub e-maila. Możesz również skorzystać z naszego formularza oddzwonienia, a my skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.